27. září 2012   Laserové gravírování

Od září 2012 provozujeme vlastní stroj pro laserové gravírování a řezání. Můžeme vám proto nabídnout výrobu štítků, širokého sortimentu výrobků z plexiskla, dřeva, kůže a dalších materiálů a popis reklamních předmětů za velmi příznivé ceny. Většinu štítků a razítek jsme nyní schopni vyrobit na počkání. Bližší informace naleznete na příslušné stránce v sekci služby, kterou budeme průběžně aktualizovat.
 
16. září 2011   Reklamní studio v Klatovech se přestěhovalo a začíná používat nový design

Reklamní studio společnosti Promotion One, s.r.o. v Klatovech se přestěhovalo na stejné adrese do vedlejšího obchodu a začíná používat postupně nové výrazné samostatné logo a design v podobě barevných kaněk v červené a šedé barvě. Tento design bude nadále používán pro propagaci studia v regionu a pro označení produktů a výrobků.
 
24. listopad 2010   Karlovarský kraj

Společnost Promotion One, s.r.o. získala významnou zakázku pro Karlovarský kraj. A to na základě plné spokojenosti s propagací MMR ČR v rámci programu Ziel 3 zajišťované naší firmou.
 
07. březen 2010   Tisk na plátno

Nově standardně nabízíme velkoplošný tisk na plátno. Následným napnutím na dřevěný rám, tzv. blindrám vznikne atraktivní interiérový obraz o rozměru až 190 x 120 cm.
 
14. září 2009   GP Brno

Další úspěšně realizovaná zakázka pro Bwin.
 
17. březen 2009   Rozšíření technologie

Společnost Promotion One, s.r.o. rozšířila své technologické vybavení o nový filmový scanner. Nyní tedy převádíme do elektronické podoby diaopizitivy a klasické filmové negativy bez nutnosti jejich vyvolání.
 
19. listopad 2008   Bayerisches Staatsministerium

Významná referenční zakázka pro Bayerisches Staatsministerium für Wirtschaft, Infrastuktur, Verkehr und Technologie.
 
14. srpen 2008   Bwin

Realizace propagačních předmětů a letáků na český a slovenský trh pro firmu Bwin.
 
27. říjen 2007   Nové materiály pro velkoplošný tisk

Od října máme trvale skladem nové materiály pro velkoplošný tisk. Jedná se o nejlepší super lesklý papír Mutoh pro tisk fotografií s gramáží 265 g/m2 v šíři 106 cm, plachtovinu LG 470 g/m2 s tmavým jádrem, vhodnou pro oboustranný potisk, v šíři 162 cm a levný papír pro vitríny citylight v šíři 91 cm. Od listopadu připravujeme tisk na malířské plátno 340 g/m2, ideální pro tisk věrných reprodukcí obrazů. Bližší informace získáte kliknutím na nadpis.
 
01. červen 2007   Informace o Promotion One v HSW Info

V novém čísle časopisu HSW info vyšel článek, informující o společnosti Promotion One, s.r.o. PDF verzi časopisu si můžete stáhnou na stránkách společnosti HSW - www.hsw.cz v sekci HSW info.
 
15. únor 2007   Zlepšení kvality velkoplošného tisku

Po právě provedeném upgradu ovládacího softwaru naší velkoformátové tiskárny vám můžeme nabídnout opět o něco lepší tiskové služby. Pomocí technologie i2 dosahujeme vyšší kvality tisku bez tzv. pásování, které bývá problémem hlavně u plných barevných ploch. Zároveň se i výrazně zvýšila rychlost tisku, proto vám můžeme za nezměněnou cenu nabídnout opravdu špičkovou kvalitu tisku.
 
03. listopad 2006   MMR ČR

Společnost Promotion One, s.r.o. získala další významnou zakázku od MMR ČR. A to na základě plné spokojenosti s propagací MMR ČR v rámci programu INTERREG IIIA zajišťované naší firmou.
 
20. říjen 2006   Nové technologie

Po komplexním výběrovém řízení z mnoha kandidátů a ne zrovna lehkém rozhodování vám tímto můžeme představit 2 nové členy našeho týmu: velkoformátovou tiskárnu MUTOH ROCKHOPPER 3 a laminátor pro studenou laminaci FLEXILAM 262. Oba přírůstky mají šíři 165 cm a představují v současné době technologickou špičku v segmentu střední produkce tisku. Více informací najdete v sekci služby - velkoplošný tisk.

 
13. duben 2006   Ministerstvo pro místní rozvoj

Společnost Promotion One, s.r.o. získala významnou zakázku od MMR ČR. Zvítězili jsme ve výběrovém řízení pro ?Zajištění propagace činnosti MMR ČR v rámci programů EU INTERREG IIIA ?.
 
01. únor 2006   Nová technologie

Nově Vám můžeme nabídnout výrobu různých písmen, symbolů a log z pěnového polystyrénu. Bližší info po kliknutí na nadpis.
 
31. leden 2006   Akce razítka

Výměnou za Vaše staré samobarvící razítko Vám poskytneme slevu 15% na nákup nové mechaniky Colop stejného rozměru.