Vyberte společnost...


Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky.

Reklamní studio Promotion One, s.r.o. Vám může nabídnout veškeré služby z oboru reklamy, propagace a tisku.

Pokud máte zájem o některé naše produkty, nebo se chcete jen informovat, vyberte si, prosím, z nabídky vlevo. Na každé stránce najdete podrobné informace o jednotlivých oborech naší činnosti, včetně doporučeného použití produktů, stručného popisu technologie výroby, používaných materiálech a ukázek hotových produktů. Snad jediné, co zde nenajdete je podrobný ceník. Cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně, protože cena je velmi variabilní pro každý produkt, vyrobené množství atd. Slevy ze standardních cen poskytujeme stálým zákazníkům, ale i novým zákazníkům podle charakteru každé zakázky. Nenajdete však u nás akční nabídky a výprodeje - nejsme hypermarket, každý zákazník je pro nás skutečným obchodním partnerem, který za své peníze dostane vždy prvotřídní a kvalitní produkt.

Rádi Vám zdarma a nezávazně zpracujeme cenovou nabídku, stačí nás kontaktovat přes poptávkový formulář na těchto stránkách nebo jakýmkoli jiným způsobem. Upozorňujeme, že ceny tiskových služeb, sdělené klientům ústně nebo telefonicky při prvním informativním rozhovoru, jsou vždy orientační. Závazná je pouze písemná kalkulace a cenová nabídka, jejíž zpracování vyžaduje určitý čas, proto přesné ceny tiskových služeb při rozhovoru nelze uvádět.

Rádi Vás přivítáme i v našem reklamním studiu v Klatovech, Rybníčky 59. Pokud nejste z Klatov, nevadí, všechny menší zakázky lze objednat pomocí e-mailu nebo faxu a objednané zboží můžeme zaslat zásilkovou službou, případně si je můžete osobně vyzvednout v kanceláři naší společnosti v Praze 7, budova ToKovo, Jankovcova 1518/2. Větší zakázky samozřejmě řešíme a dodáváme osobně u zákazníka. Máte zájem o některý produkt z oboru a na našich stránkách jste ho nenašli? Velmi uvítáme Vaše dotazy, náměty a připomínky.
copyright © 2006 - Consulting One, a.s.